Zapraszamy dzieci i młodzież chcącą spędzić czas wolny od szkoły w sposób twórczy, rozwijający aktorską pasję i umiejętności.

Co? Wielka filmowa przygoda!

Gdzie? Akademia Aktorska Artysta, ul. Kopernika 1, Rzeszów

Kiedy? Już w styczniu 2017 roku!

TERMINY

I turnus: 16.01 – 20.01.2017, godz. 9:00 – 16:00 (dzieci) oraz 12:00 – 16:00 (młodzież)

II turnus: 23.01 – 27.01.2017, godz. 9:00 – 16:00 (dzieci) oraz 12:00 – 16:00 (młodzież)

DZIECI

  • 7 godzin zajęć dziennie (aktorskich, tanecznych)
  • ciepły posiłek ze wspólnie ustalanego menu
  • całkowity koszt uczestnictwa w wybranym pięciodniowym turnusie, to 500 zł

MŁODZIEŻ

  • 4 godziny zajęć aktorskich dziennie
  • całkowity koszt uczestnictwa w wybranym pięciodniowym turnusie, to 300 zł

DLA WSZYSTKICH

  • profesjonalna kadra – praktycy sztuki teatralnej i filmowej;
  • profesjonalne nagranie wideo
  • owoce, przekąski, soki i napoje;
  • wspaniała zabawa i niezapomniana przygoda na planie filmowym;
  • uczestniczenie w czerwcowym spektaklu premierowym Akademii Aktorskiej Artysta w roli współtwórców

Pierwsze trzy dni każdego z turnusów mają formę zajęć aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów i praktyków sztuki teatralnej oraz filmowej. Dwa pozostałe dni pozwolą wszystkim uczestnikom sprawdzić swoje umiejętności na prawdziwym planie filmowym.

WIELKA PREMIERA

Zwieńczeniem Ferii Aktorskich 2017 będzie ekranizacja produkcji filmowych powstałych w czasie zajęć, zaplanowana jako element wielkiego wydarzenia premierowego Akademii Aktorskiej Artysta w czerwcu 2017. Nagrania będą stanowić wprowadzenie do musicalu wystawianego na deskach Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, realizowanego w ramach zajęć w czasie regularnego semestru szkolnego przez uczestników Akademii Aktorskiej Artysta. Premiera czerwcowa jest każdorazowo wielkim wydarzeniem nie tylko dla twórców, ale dla całego regionu! Zawsze gromadzi szerokie grono widzów, wypełniając publiczność rzeszowskiego teatru co do jednego miejsca! Podczas tego wydarzenia dzieci i młodzież uczestnicząca w Feriach aktorskich 2017 zasiądzie na widowni w wyjątkowej roli współtwórców, a efekt ich pracy zobaczą specjalnie zaproszeni Goście (również ich najbliżsi i przyjaciele) oraz setki osób – miłośników sztuki teatralnej przyciągniętych wyjątkową realizacją kultowego tytułu musicalowego.

A dla tych najbardziej wyróżniających się warsztatowiczów czeka zaproszenie do udziału w regularnych zajęciach aktorskich Akademii już od września 2017 – i to bez konieczności udziału w castingu kwalifikacyjnym!

ZGŁOSZENIA

Warunkiem udziału w Feriach aktorskich 2017, jest przesłanie maila zgłoszeniowego (w tytule: Ferie aktorskie 2017; w treści: imię, nazwisko, wiek dziecka, nr telefonu kontaktowego i termin wybranego turnusu) oraz wpłata zadatku w wysokości 100 zł na konto bankowe Akademii Aktorskiej Artysta. Pozostałą kwotę można przelać na konto lub wpłacić osobiście 1 dnia trwania zajęć.

Nr konta: 83 1910 1048 2306 4640 6270 0001 W tytule przelewu prosimy o wpisanie imienia i nazwiska dziecka oraz wybranego terminu warsztatów. Liczy się kolejność zgłoszeń!

 

Zacznij swoją przygodę z aktorstwem w czasie tegorocznych ferii!   Czekamy na Ciebie!