II TERMIN przesłuchań na nowy rok szkolny 2018/2019

Zapraszamy młodzież, dzieci i dorosłych

Akademia Aktorska Artysta to cykliczne warsztaty grupowe, to spotkania ludzi z pasją, doskonała możliwość rozwoju indywidualnego potencjału, ale także okazja, żeby rozbudzić swoje  aktorskie zamiłowanie. Zajęcia z nami pozwolą  jeszcze pewniej odnaleźć się w sytuacjach życia codziennego, otworzyć Cię na kontakt z innymi, komunikować się z nimi jeszcze swobodniej, a do tego pomogą Ci w realizacji marzenia o teatralnej scenie!

Akademia Aktorska Artysta pracuje w czterech grupach wiekowych:

  • Młodzież (13-18 lat) – zajęcia odbywają się w niedziele – 5 h, LUB w poniedziałki – każdorazowo 3 h.

  • Dorośli (18+)  – zajęcia odbywają się we wtorki, każdorazowo trwają 3 h.

  • Dzieci (8-12 lat) – zajęcia odbywają się w soboty, każdorazowo trwają 5 h.

  • AKADEMIA JUNIORA, to zajęcia dla dzieci 5-7 lat, to grupa najmłodszych adeptów, którzy poprzez odpowiednio ukierunkowaną zabawę, przygotowują się w występów scenicznych. To najlepsza możliwość rozwoju tych cech, które w późniejszych latach dodadzą dzieciom pewności siebie, śmiałości w kontaktach interpersonalnych i przygotują je do uczestnictwa w zajęciach szkolnych: 

    Juniorzy (5-7 lat) – zajęcia odbywają się w poniedziałki, każdorazowo trwają 1 h.

Realizujemy produkcje musicalowe, teatralne i filmowe (klipy muzyczne, filmy krótko oraz pełnometrażowe) na scenie teatru oraz na ekranie kinowym.

Kształcimy warsztat aktorski całościowo, z uwzględnieniem umiejętności tanecznych i wokalnych, organizując warsztaty castingowe, charakteryzacji, dubbingowe, filmowe i inne. Dajemy możliwość udziału w castingach komercyjnych przeprowadzanych w ramach naszej działalności. Budujemy rodzinną atmosferę, dzięki czemu zajęcia w Akademii, to przyjemność, na którą adepci czekają z tygodnia na tydzień!

Dołącz do nas, weź udział w przesłuchaniach! Casting, to doskonała okazja, żebyśmy mogli się nawzajem poznać. Ma formę swobodnej rozmowy, podczas której sprawdzamy predyspozycje kandydatów do zajęć aktorskich. Nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania, jednak miłym zaskoczeniem dla komisji oceniającej będzie przygotowana piosenka, wiersz lub inna forma artystyczna, jaką chcielibyście zaprezentować.

W przypadku osób niepełnoletnich prosimy o współobecność rodziców lub opiekunów. Sam udział w castingu jest całkowicie bezpłatny.

II TERMIN przesłuchań na nowy rok szkolny 2018/2019:

5 października 2018, godz. 16:00 – 20:00

Przesłuchania odbędą się w naszej siedzibie, ul. Kopernika 1 w Rzeszowie (budynek NOT).

Warunkiem uczestnictwa w przesłuchaniach jest wysłanie wiadomości mailowej na adres biuro@akademiaartysta.pl (w tytule: II nabór; w treści: imię, nazwisko, wiek kandydata, nr telefonu kontaktowego).

Jubileuszowy rok szkolny w Akademii Aktorskiej Artysta czas zacząć, nie czekajcie – my czekamy na Was!