Najpierw nieco teoretycznie o muzyce i teatralnych przedsięwzięciach w regionie, a zaraz potem śpiewająco i tanecznie, czyli teatr muzyczny w praktyce! 24.06.2017, godz. 19:00 (BRAK WOLNYCH MIEJSC, nie ma możliwości rezerwacji) 25.06.2017, godz. 19:00 (BRAK WOLNYCH MIEJSC, nie ma możliwości rezerwacji)

Uniwersalną i ponadczasową historię o wakacyjnych miłostkach opowiedzą aktorzy – młodzież i dorośli adepci Akademii Aktorskiej Artysta. GREASE – barwne wizualnie, a porywające tanecznie widowisko w klimacie muzycznym i kostiumowym z lat 70′, przywoła wspomnienia oraz tęsknoty zaczarowanych letnich chwil. „Tej nocy będzie bal, niech troski płyną w dal, może dziś spotkasz miłość?”

Historia młodych bohaterów zostanie dopełniona multimedialnymi obrazami wykonanymi w technice mappingu,  z wykorzystaniem przestrzeni nowoczesnego G2A Arena – Centrum Wystawienniczo-Kongresowego                  w Jasionce, które za sprawą współpracy z Akademią w ramach muzyczno-teatralnych przedsięwzięć otwiera się na kulturę i sztukę dostępną dla wszystkich.                     

Akademia Aktorska Artysta realizuje podobne przedsięwzięcia w Rzeszowie już od ponad trzech lat. Na swoim koncie ma produkcje filmowe i teatralne, wyświetlane na kinowych ekranach oraz wystawiane na scenach m.in. Teatru im. W. Siemaszkowej, G2A Areny w Jasionce, krośnieńskiego Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza. Wśród dotychczasowych realizacji Akademii znalazły się adaptacje największych światowych tytułów filmowych   i musicalowych, które swoją widowiskowością oraz wykonaniem, zabierały widzów do świata króla zwierząt („Ingonyama to znaczy lew. Historia Króla Zwierząt”, 2015), czy wprost na Broadway za sprawą młodych artystów amerykańskiej szkoły („FAME – Sława”, 2016).

W Akademii Aktorskiej Artysta pod okiem zawodowców rozwijają się artystycznie dzieci, młodzież i dorośli,         a udział w realizacjach przygotowywanych w ciągu roku szkolnego, to dla nich cenne doświadczenie i aktorska przygoda w pełni profesjonalnych warunkach!

Tegoroczne wydarzenie na zakończenie roku pracy adeptów Akademii, to muzyczne widowisko pt. GREASE poprzedzone wystąpieniem Magdaleny Mach. Czas trwania całego kongresu, to ok. 2,5 h, przeznaczony jest dla widzów od 13 roku życia.

G2A ARENA – Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Województwa Podkarpackiego, Jasionka, 24.06.2017, godz. 19:00 (BRAK WOLNYCH MIEJSC, nie ma możliwości rezerwacji) oraz 25.06.2017, godz. 19:00 (BRAK WOLNYCH MIEJSC, nie ma możliwości rezerwacji)

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązuje mailowa rezerwacja miejsc (adres: biuro@akademiaartysta.pl, tytuł: rezerwacja, treść: nazwisko rezerwującego, liczba miejsc, wybrany termin). Datki zebrane w czasie kongresu, zostaną przekazane na rzecz działalności Fundacji Artysta, wspierającej rozwój artystyczny dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły: www.akademiaartysta.pl

INFORMACJE dotyczące dojazdu do miejsca wydarzenia:

Dojazd samochodem do lotniska zapewniają drogi krajowe: (DK 9) Rzeszów – Warszawa oraz (DK 19) Rzeszów – Lublin

Dogodne połączenie autobusowe z/do centrum miasta linią specjalną „L” z rzeszowskiego dworca PKP (z przejazdem przez Al. Piłsudskiego (CH Ameryka) i ul. Marszałkowską).

SOBOTA 24.06.2017

  • przystanek Dworzec PKP 04 (do Jasionki), godz. 16:28

  • przystanek Jasionka Port Lotniczy (do Rzeszowa), godz. 22:05

NIEDZIELA 25.06.2017

  • przystanek Dworzec PKP 04 (do Jasionki), godz. 16:09

  • przystanek Jasionka Port Lotniczy (do Rzeszowa), godz. 22:05

/bilety w cenach regularnych jak przy jeździe na obszarze Rzeszowa/