Joanna Krudys

Joanna Krudys

koordynatorka pracy Akademii

Absolwentka zarządzania kulturą i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz kulturoznawstwa (specjalność animator kultury) na Uniwersytecie Rzeszowskim. Odbyła staż w TVP3 Rzeszów, w dziale reklamy i promocji oraz redakcji programów informacyjnych. Doświadczenie zdobywała również w „Gazecie Krakowskiej” oraz w radiu „Eska”. Minimalistka. Wielbicielka spacerów po lesie, kwiatów, mody i muzyki.

tel. 725 273 377
biuro@akademiaartysta.pl

event@akademiaartysta.pl

Kornel Pieńko

Kornel Pieńko

Dyrektor Akademii Aktorskiej Artysta

 

 

 

 

kornel@akademiaartysta.pl

Nasza siedziba:

ul. Kopernika 1 (budynek NOT)

35-069 Rzeszów

Dane do przelewu:
Akademia Aktorska Artysta
83 1910 1048 2306 4640 6270 0001

v

Chcesz o coś zapytać?

Skorzystaj z formularza kontaktowego

6 + 11 =

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wyrażam zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie moich danych osobowych przez AKADEMIA AKTORSKA ARTYSTA KORNEL PIEŃKO z siedzibą w (35-312) Rzeszowie przy ul. W. Grabskiego 62A/2, w celach kontaktowych, aż do momentu wycofania zgody. Jestem świadoma/świadomy, że moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem moich danych. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawie do ich sprostowania, usunięcia (prawo do bycia zapomnianym), ograniczenia przetwarzania, prawie do przenoszenia danych, prawie wniesienia sprzeciwu, prawie do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Informujemy, że Administratorem zbieranych danych osobowych jest AKADEMIA AKTORSKA ARTYSTA KORNEL PIEŃKO z siedzibą w (35-312) Rzeszowie przy ul. W. Grabskiego 62A/2, gdzie zbierane są i zabezpieczane dane. W sprawie przetwarzanych przez nas danych osobowych, może się Pani/Pan skontaktować z nami pisząc na adres: biuro@akademiaartysta.pl z dopiskiem „Dane osobowe” lub dzwoniąc na nr. tel. +48 725 273 377.