Termin: 25 – 31 lipca 2021 r.

Lokalizacja: Żmiąca k. Limanowej,

woj.małopolskie

Ośrodek: Osada Konna Assanya

www.assanya.eu

Cena: 1800 zł

W wakacje 2021 Akademia Aktorska Artysta zaprasza na obóz aktorsko – konny. Wszystkich, którzy zdecydują się na wyjazd czeka prawdziwa aktorska przygoda w górskiej scenerii oraz wiele niezapomnianych chwil!

W tym roku postanowiliśmy ponownie odwiedzić Osadę Konną Assanya (w tym miejscu byliśmy w 2017 roku) organizując obóz aktorsko – konny dla dzieci i młodzieży w dniach 25-31.07.2021 r.

Jest to miejsce, z którego przywieźliśmy mnóstwo wspaniałych wspomnień, a dzieci
i młodzież do dziś wspominają z radością wspólnie spędzony tam czas.
Jesteśmy zdania, że najlepszą wizytówką tego miejsca i zachętą do wyjazdu będą klipy wideo, które nakręciliśmy z dziećmi i młodzieżą podczas naszego pobytu w tym niezwykłym miejscu. Również i w tym roku planujemy nakręcić podobne wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=ICN9HgSiHN4
https://www.youtube.com/watch?v=jWc6QnUrnsU
https://www.youtube.com/watch?v=NKKTPXfUb4g

Główną ideą przyświecającą nam w projektowaniu planu wyjazdu było połączenie zajęć aktorskich i aktywności urozmaicającej kształcenie artystyczne. Wszystkie zajęcia aktorskie prowadzone będą przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.           

W programie wyjazdu warsztaty pracy z kamerą, warsztaty taneczne i aktorskie. W planie dnia codziennego zajęcia artystyczne zwieńczone nagraniem videoklipu i piosenki w wersji audio.
W sytuacji sprzyjających warunków atmosferycznych, zarówno zajęcia artystyczne, jak i jazda konna będą odbywać się w plenerze, natomiast w razie niepogody, zostaną przeniesione odpowiednio – do przestrzennych lokali pensjonatu i krytej ujeżdżalni.

www.assanya.eu

 

Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy codzienne lekcje jazdy konnej na spokojnych
i przyjaznych koniach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapraszamy wszystkich, którzy czynnie uprawiają jazdę konną oraz osoby chcące dopiero rozwinąć w sobie pasję i umiejętności jeździeckie. Co ważne, jazda konna jest nieobowiązkowa. Dla osób, które nie będą chciały jeździć przewidziane są inne, równie ciekawe atrakcje.

Dodatkową atrakcją i cenną umiejętnością młodych jeźdźców  będą zajęcia praktyczne w stajni tj. nauka siodłania, czyszczenie i pielęgnacja koni. Oferta obejmuje jazdę na parkurach zewnętrznych, a także w razie deszczu – na krytej ujeżdżalni. 

www.assanya.eu

Każdy dzień obozu, oprócz warsztatów aktorskich i jazdy konnej, będzie obfitował w wiele atrakcji.  Planujemy ognisko, a także, jeśli pogoda na to pozwoli, wycieczki piesze i rowerowe.
W pobliżu ośrodka znajduje się  boisko sportowe przystosowane do gry
w siatkówkę
i koszykówkę. 

O noclegi i wyżywienie zatroszczy się Osada Konna Assanya, położona w malowniczej miejscowości Żmiąca w województwie małopolskim, w gminie Laskowa (oddalona 18 km od Limanowej i 75 km od Krakowa). Obiekt posiada I klasę jeździecką, na co składa się rozbudowane zaplecze jeździeckie i profesjonalną kadra instruktorów. Część noclegowa jest na poziomie 3 – gwiazdkowego hotelu. Do naszej dyspozycji będą komfortowe 4 – osobowe pokoje, każdy pokój wyposażony w łazienkę z prysznicem oraz klimatyzację. Ośrodek nowy, powstały w 2016 r. 

www.assanya.eu

Posiłki będą serwowane przez restaurację mieszczącą się w ośrodku, przygotowującą smaczne, zdrowe menu na bazie sezonowych warzyw i owoców. 

www.assanya.eu

O bezpieczeństwo, rozwój aktorski i wypoczynek zatroszczą się profesjonalna kadra nauczycielska oraz wykwalifikowani opiekunowie.

Warunkiem udziału w obozie jest przesłanie maila zgłoszeniowego (tytuł: OBÓZ WAKACYJNY 2021, treść: imię, nazwisko, wiek dziecka) na maila: biuro@akademiaartysta.pl, a także wpłata zaliczki w wysokości 500 zł (wyłącznie gotówką, osobiście w siedzibie Akademii Aktorskiej Artysta). Deklaracja wyjazdu do 15 czerwca br. Gwarancją udziału w obozie jest wpłata zaliczki do 30 czerwca br. (po potwierdzeniu przez Akademię Aktorską Artysta realizacji obozu). W sytuacji odwołania wyjazdu, zostanie zwrócona pełna wpłacona kwota.

liczba miejsc ograniczona! Liczy się kolejność zgłoszeń!