W te wakacje Akademia Aktorska Artysta zaprasza do wspólnej przygody z aktorstwem i musicalem. Wszystkich, którzy już mieli okazję brać udział w naszych warsztatach, a także nowych adeptów świata filmu, teatru i musicalu czeka mnóstwo atrakcji i niezapomnianych chwil!

Proponujemy dwa moduły zajęć: aktorski lub musicalowy (warsztaty taneczno-wokalno-aktorskie). Zajęcia aktorskie/musicalowe dla dzieci i młodzieży w wieku 8-18 lat prowadzone będą w kameralnych grupach w pełni wyposażonych salach. Wymiar czasowy zajęć artystycznych, to blisko 8 godzin warsztatów dziennie.

O bezpieczeństwo, rozwój artystyczny oraz wypoczynek zatroszczy się profesjonalna kadra Akademii Aktorskiej Artysta oraz wykwalifikowani opiekunowie.

Finałem Wakacji 2020 będzie nagranie profesjonalnego klipu muzycznego lub etiudy teatralnej.

Cena to 1 500 zł

Cena obejmuje: zakwaterowanie w domkach w pokojach 2 lub 3 osobowych, pełne wyżywienie – trzy posiłki dziennie (śniadania i kolacje w formie bufetu szwedzkiego), do 8 godzin dziennie zajęć, salę taneczną do ćwiczeń, nagranie klipu/etiudy, dostęp do infrastruktury sportowo-rekreacyjnej ośrodka – boiska do koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, pole do mini golfa, trasy biegowe i rowerowe, stół do ping ponga, piłkarzyki, uni hokej, hula hop, skakanki, badminton, kręgle plenerowe, sprzęt do gry w boule, rowery. Dostęp do parku tematycznego – „Kraina Solnych Skał” w godzinach jego otwarcia. Dostęp do strzeżonego kąpieliska w godzinach jego otwarcia wyposażonego w łódeczki dla dzieci i leżaki oraz pakiet atrakcji: zjazd kolejką tyrolską, zajęcia na ściance wspinaczkowej, przejście trasy parku linowego, sesja na torze gokartowym, zajęcia na terenowym torze przeszkód. Organizacja wieczorku filmowego, dyskoteki z karaoke, grill party, ogniska.

 

 

 

 

 

 

 

Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK znajduje się w odległości 50 km na wschód od Krakowa. Malownicze położenie oraz szeroka i różnorodna oferta rekreacyjna dają możliwość aktywnego wypoczynku oraz uprawiania różnych form turystyki. To miejsce, do którego od lat przyjeżdżają najbardziej renomowane szkoły, doceniając możliwości ośrodka, jakość usług oraz miłą i profesjonalną obsługę.

Ośrodek dysponuje dwiema salami warsztatowymi o powierzchni 400 oraz 200 m2. Każda z sal wyposażona jest w przesuwne lustra oraz nagłośnienie. Stwarza to doskonałe warunki do pracy nad warsztatem aktorskim, wokalnym i tanecznym.

Obiekt dysponuje bazą noclegową obejmującą łącznie 200 miejsc noclegowych. Młodzież oraz dzieci zostaną zakwaterowani w domkach w pokojach 2 lub 3 os. Pokoje posiadają łazienkę z prysznicem, telewizor oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu.

Posiłki przygotowane według odpowiedniej kaloryczności serwowane są w jednej z dwóch znajdujących się na terenie ośrodka restauracji. Śniadania oraz kolacje przygotowywane są w formie bufetu, obiad składa się z zupy, drugiego dania oraz napoi ciepłych i zimnych. Pobyt rozpoczyna się przyjazdem na obiad i kończy wyjazdem po śniadaniu.

W wolnej chwili proponujemy szereg atrakcji, które pozwolą w ciekawy i nieszablonowy sposób zagospodarować czas wolny. Park tematyczny o nazwie „Świat solnych skał”, park linowy, sztuczna ściana wspinaczkowa, grota solna, kolejka tyrolska, terenowy tor przeszkód do jazdy quadami czy tor gokartowy to tylko część atrakcji, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Na miejscu można także wypożyczyć rower i wybrać się na wycieczkę po okolicy. Do dyspozycji są boiska sportowe, oraz świetlica w której można zagrać w ping-ponga, darta lub mini-piłkarzyki sesja na torze gokartowym, zajęcia na terenowym torze przeszkód, – Planujemy także zorganizować wieczorki tematyczne, dyskoteki z karaoke, grill/ognisko.

 

Termin: 12-18.07.2020 r.

Lokalizacja: Borek (gmina Rzezawa / powiat Bochnia / woj. małopolskie)

Ośrodek: Centrum Aktywnego Wypoczynku BOREK

Cena: 1 500 zł

Więcej informacji oraz zapisy: tel. 725 273 377, biuro@akademiaartysta.pl