Szanowni Państwo, Kochane Dzieci, Droga Młodzieży

Przedstawiamy ofertę wyjazdowych warsztatów aktorskich połączonych z jazdą konną zaplanowanych wyłącznie dla adeptów Akademii Aktorskiej Artysta. Zachęcamy do aktywnego spędzenia wakacji w malowniczej, górskiej scenerii.
 

OBÓZ AKTORSKO – JEŹDZIECKI

 

Termin: 2 – 8 lipca 2017 r.

Lokalizacja: Żmiąca k. Limanowej,

woj.małopolskie

Ośrodek: Osada Konna Assanya

www.assanya.eu

Cena: 1500 zł

 

         W wakacje 2017 Akademia Aktorska Artysta zaprasza na obóz aktorsko – jeździecki. Wszystkich, którzy zdecydują się na wyjazd czeka prawdziwa aktorska przygoda w górskiej scenerii oraz wiele niezapomnianych chwil w gronie adeptów Akademii moc atrakcji i wiele niezapomnianych chwil!

Główną ideą przyświecającą nam w projektowaniu planu wyjazdu było połączenie zajęć aktorskich    i aktywności urozmaicającej kształcenie artystyczne. W programie przewidzieliśmy wydarzenia tematyczne – każdy dzień, to inna „wycieczka” do świata filmu i teatru kojarzona z określonym motywem i krajem (np. kino bollywood – Indie; karnawał wenecki – Włochy). Wokół danego tematu dnia będą się odbywać nie tylko zajęcia aktorskie i wieczorne eventy integracyjne, ale także serwowane posiłki będą kojarzone z wybranym motywem przewodnim.

Wszystkie zajęcia aktorskie prowadzone będą przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę.             W programie wyjazdu warsztaty pracy z kamerą, warsztaty taneczne i aktorskie. W planie dnia codzienne zajęcia artystyczne zwieńczone nagraniem klipu muzycznego typu Lip Dub. Wymiar czasowy zajęć artystycznych to 4 godziny dziennie (w sytuacji sprzyjających warunków atmosferycznych, zarówno zajęcia artystyczne, jak i jazda konna będą odbywać się w plenerze, natomiast w razie niepogody, zostaną przeniesione odpowiednio – do przestrzennych lokali pensjonatu i krytej ujeżdżalni.

www.assanya.eu

 

Dla uczestników obozu zaplanowaliśmy lekcje jazdy konnej na spokojnych i przyjaznych koniach, pod okiem doświadczonych instruktorów. Zapraszamy wszystkich, którzy czynnie uprawiają jazdę konną oraz osoby chcące dopiero rozwinąć w sobie pasję i umiejętności jeździeckie.

W programie:

– dla początkujących  mamy 30 min. jazdy dziennie na lonży (instruktor poświęca czas tylko jednemu uczniowi; trzymając konia na specjalnym sznurku tzw. lonży oprowadza ucznia po parkurze czy ujeżdżalni),

– dla bardziej wprawionych w jeździectwie – 1 godzina jazdy konnej dziennie (istnieje możliwość dokupienia dodatkowych godzin).

Dodatkową atrakcją i cenną umiejętnością młodych jeźdźców  będą zajęcia praktyczne w stajni tj. nauka siodłania, czyszczenie i pielęgnacja koni. Oferta obejmuje jazdę na parkurach zewnętrznych,   a także w razie deszczu – na krytej ujeżdżalni. Dla zaawansowanych jeźdźców przewidziano również możliwość jazdy w terenie.

www.assanya.eu

Każdy dzień obozu, oprócz warsztatów aktorskich i jazdy konnej, będzie obfitował w wiele atrakcji.  Planujemy przejażdżkę bryczką po okolicy, ognisko, a także, jeśli pogoda na to pozwoli, wycieczki piesze i rowerowe. W pobliżu ośrodka znajduje się  boisko sportowe przystosowane do gry               w siatkówkę i koszykówkę. Uczestników obozu czekają warsztaty pieczenia ciasteczek, a dla odważnych śmiałków – noc pod gwiazdami na terenie ośrodka (śpiwory we własnym zakresie).

O noclegi i wyżywienie zatroszczy się Osada Konna Assanya, położona w malowniczej miejscowości Żmiąca w województwie małopolskim, w gminie Laskowa (oddalona 20 km od Limanowej i 75 km od Krakowa). Obiekt posiada I klasę jeździecką, na co składa się rozbudowane zaplecze jeździeckie i profesjonalną kadra instruktorów. Część hotelowa jest na poziomie 3 – gwiazdkowego. Do naszej dyspozycji będą komfortowe 4 – osobowe  pokoje, a każdy pokój wyposażony w łazienkę z prysznicem oraz klimatyzację. Ośrodek nowy, powstały w 2016 r. Część hotelowa będzie wyłącznie dla nas. W wakacje oddany do użytku zostanie pensjonat, w którym niezależnie od nas, będzie możliwość wykupienia noclegów.

www.assanya.eu

Posiłki będą serwowane przez restaurację mieszczącą się w ośrodku, przygotowującą smaczne, zdrowe menu na bazie sezonowych warzyw i owoców. Na dzienny jadłospis składają się cztery posiłki  (śniadanie – w formie szwedzkiego stołu, obiad, podwieczorek, kolacja).

www.assanya.eu

O bezpieczeństwo, rozwój aktorski i wypoczynek zatroszczą się profesjonalna kadra nauczycielska oraz wykwalifikowani opiekunowie.

Warunkiem udziału w obozie jest przesłanie maila zgłoszeniowego (tytuł: OBÓZ WAKACYJNY 2017, treść: imię, nazwisko, wiek dziecka) na maila: event@akademiaartysta.pl, a także wpłata bezzwrotnego zadatku w wysokości 450 zł (wyłącznie gotówką, osobiście w siedzibie Akademii Aktorskiej Artysta). Deklaracja wyjazdu do 19 marca br. Wpłata zadatku do 24 marca br. (po potwierdzeniu przez Akademię Aktorską Artysta realizacji obozu). W sytuacji odwołania wyjazdu, zostanie zwrócona pełna wpłacona kwota.

Wyjazd zaplanowany jest jako wakacyjna, aktorska przygoda wyłącznie dla adeptów – uczestników regularnych zajęć. Skierowany jest do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych, młodszych i starszych, integrując zespół Akademii Aktorskiej Artysta.

Liczy się kolejność zgłoszeń!