ZIMOWY OBÓZ AKTORSKO – KONNY

z modułem narciarstwa

Termin: 28.01 – 3.02.2018 r.

Lokalizacja: Żmiąca k. Limanowej

(woj. małopolskie)

Ośrodek: Osada Konna Assanya

www.assanya.eu

Stacja narciarska: Laskowa – Kamionna

www.laskowa-ski.pl

Cena: 1500 zł

Cena (z narciarstwem): 1750 zł

Akademia Aktorska Artysta zaprasza na kolejny obóz aktorski, tym razem w zimowej scenerii. Żeby poczuć klimat tej wyjątkowej przygody, zachęcamy Państwa do zapoznania się z nagraniami zrealizowanymi przez uczestników obozu wakacyjnego, które dostępne są na stronie internetowej Akademii: www.akademiaartysta.pl (zakładka: galeria → galeria video → premiery).

Dbając o rozwój aktorski naszych podopiecznych oraz aktywność pozaartystyczną przygotowaliśmy dla Państwa dwie opcje:

obóz aktorsko – konny – warsztaty aktorskie połączone z jazdą konną (7 dni jazdy konnej – 30 min. dziennie w przypadku osób początkujących, 1 godz. dla osób bardziej wprawionych
w jeździectwie)

obóz aktorsko – konny z modułem narciarstwa – warsztaty aktorskie połączone z jazdą konną
i narciarstwem (4 dni jazdy konnej – 30 min. dziennie w przypadku osób początkujących, 1 godz. dla bardziej wprawionych w jeździectwie 
konnym oraz 3 dni narciarstwa – 4 godz. dziennie jazdy na nartach pod okiem profesjonalnych instruktorów). Dni jazdy konnej i na nartach będą odbywać się naprzemiennie.

Warsztaty aktorskie prowadzone będą przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę. W programie wyjazdu m. in. zajęcia wokalne, aktorskie oraz warsztaty pracy z kamerą. W planie dnia codziennego zajęcia artystyczne zwieńczone nagraniem klipu muzycznego. Wymiar czasowy zajęć artystycznych to 4 godziny dziennie.

Uczestnicy obozu będą mieli możliwość nauki jazdy konnej od podstaw na spokojnych
i bezpiecznych zwierzętach,
pod okiem doświadczonych instruktorów. Dla osób decydujących się na opcję obozu aktorsko – konnego przygotowaliśmy 7 dni jazdy konnej (dodatkowy jeden dzień jazdy konnej w stosunku do obozu wakacyjnego 2017). Natomiast dla osób, które wybiorą obóz aktorsko – konny z modułem narciarstwa zaplanowaliśmy 4 dni jazdy konnej.

W programie:

– dla początkujących – 30 min. jazdy konnej dziennie na lonży (instruktor poświęca czas tylko jednemu uczniowi, prowadząc konia na specjalnej linie tzw. lonży)

– dla zaawansowanych – 1 godz. jazdy konnej dziennie pod okiem instruktora

Jazda konna odbywać się będzie na krytej, pełnowymiarowej ujeżdżalni, posiadającej pełne zaplecze sanitarne (łazienki, szatnie) oraz siodlarnię dla jeźdźców.

Cennymi umiejętnościami, które nabędą młodzi jeźdźcy podczas zajęć praktycznych w stajni będą siodłanie, czyszczenie oraz karmienie koni. Dla chętnych istnieje możliwość wykupienia dodatkowych lekcji jazdy konnej.

       www.assanya.eu

Dodatkową atrakcją dla osób decydujących się na wybór obozu aktorsko – konnego z modułem narciarstwa będą lekcje jazdy na nartach, które odbywać się będą w Stacji Narciarskiej Laskowa – Kamionna (oddalonej o ok. 10 km od ośrodka Assanya). W programie wyjazdu ujęliśmy – 3 dni narciarstwa po 4 godz. jazdy dziennie. Dla początkujących zaplanowaliśmy naukę jazdy od podstaw, na specjalnie przygotowanym do tego stoku. Osoby czynnie uprawiające ten sport będą mogły skorzystać z tras dla zaawansowanych. Wszystkie zajęcia narciarskie odbywać się będą pod okiem doświadczonych instruktorów. W cenie wyjazdu ujęliśmy również koszt karnetu. Istnieje możliwość zabrania własnego sprzętu lub wypożyczenie go na miejscu – za dodatkową opłatą:

– komplet: narty, buty, kije – 25 zł/2 godz.

– kask: 5 zł/2 godz.

– gogle: 5 zł/2 godz.

W sytuacji braku możliwości jazdy na nartach (z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych) 100 zł z różnicy cenowej między opcją obozu z nartami i bez nart zostanie przeznaczone na lekcje jazdy konnej w 3 dni, w które zaplanowaliśmy lekcje narciarstwa,
a pozostałe 150 zł zostanie Państwu zwrócone po powrocie z obozu 
(gotówką, do odbioru
w siedzibie Akademii).

www.laskowa-ski.pl

Wyżywienie i noclegi, podobnie jak w przypadku obozu wakacyjnego 2017, zapewni nam Osada Konna Assanya, znajdująca się w malowniczo położonej miejscowości Żmiąca w woj. małopolskim (oddalona ok. 75 km od Krakowa, 30 km od Nowego Sącza, 20 km od Limanowej). Obiekt posiada
I klasę jeździecką,
na co składa się rozbudowane zaplecze jeździeckie i profesjonalna kadra instruktorów. Część noclegowa jest na poziomie 3 – gwiazdkowego hotelu. Do naszej dyspozycji będą zadbane i komfortowe 4 – 6 osobowe pokoje, każdy wyposażony w łazienkę z prysznicem. Obok części hotelowej, znajduje się pensjonat, w którym niezależnie od grupy uczestników obozu, będziecie mieli Państwo możliwość wykupienia noclegów i odwiedzenia nas podczas pobytu
w Żmiącej.

www.assanya.eu

Na całodzienne menu będą składały się cztery smaczne i zdrowe posiłki (śniadanie – w formie szwedzkiego stołu, pożywny obiad, podwieczorek i kolacja) serwowane przez restaurację mieszczącą się w Ośrodku Assanya.

www.assanya.eu

O rozwój artystyczny, bezpieczeństwo, wypoczynek oraz aktywnie spędzony czas zatroszczy się wykwalifikowana kadra nauczycielska oraz doświadczeni opiekunowie, posiadający uprawnienia do sprawowania opieki nad dziećmi i młodzieżą również w czasie kolonii i obozów.

www.assanya.eu

ZGŁOSZENIA

Warunkiem udziału w obozie jest przesłanie maila zgłoszeniowego (tytuł: OBÓZ ZIMOWY 2018; treść: imię, nazwisko, wiek dziecka, telefon kontaktowy oraz wybrana opcja obozu – obóz aktorsko – konny lub obóz aktorsko – konny z narciarstwem) na adres: event@akademiaartysta.pl oraz wpłata zadatku w wysokości 500 zł (wyłącznie gotówką, osobiście
w siedzibie
Akademii Aktorskiej Artysta) do 17 grudnia 2017 r.

Do 22 grudnia 2017 r. zostanie Państwu przesłana informacja czy zebrała się minimalna liczba osób wymagana do realizacji obozu. Wpłata pozostałej części kwoty do 14 stycznia 2018 r. W sytuacji odwołania wyjazdu wpłacona gotówka zostanie Państwu zwrócona.

Obóz zimowy 2018 został zaplanowany tylko i wyłącznie dla adeptów Akademii – uczestników regularnych zajęć. Zapraszamy początkujących, jak i zaawansowanych, młodszych i starszych. Aktywnie i twórczo spędzony czas oraz dobra zabawa – gwarantowane!

Liczy się kolejność zgłoszeń!